درب اتوماتیک پارکینگ FUNDAMENTALS EXPLAINED

درب اتوماتیک پارکینگ Fundamentals Explained

درب اتوماتیک پارکینگ Fundamentals Explained

Blog Article

نوع درب اتوماتیک. به‌عنوان‌مثال در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای مواردی مانند نوع شیشه، عرض، ابعاد، ارتفاع کار، سیستم دارای فریم و لوازم جانبی تأثیرگذار خواهد بود.

درب پارکینگ ریلی با قدرت ۸۰۰ کیلو تا ۲۴۰۰ کیلو درب های ریلی سنگین برای درب های ریلی صنعتی کارخانه های بزرگ با عرض ورودی تا ۸متر مجهز به چشم و حس گر های جانبی و فلاشر با برد فول آپشن و قابل تغییر برای تنظیمات زبان و دو سرعته توسط یوزر و قفل و رمز ورود برای تطبمات برد و ایمنی بالا ضد سرقت و کد دهی توسط افراد ناشناس.

 جک پارکینگی اولین نوع درب اتوماتیک محسوب می شود.جک پارکینگی هیدرولیکی از قدرت بسیار زیاد و توانایی کارکرد نامحدود و استهلاک بسیار پایین نسبت به جک الکترومکانیکی برخوردار است .

بسیاری از بیمارستان‌های تهران و ایران با خرید آنلاین از آتی در، سطح ایمنی و بهداشتی خود را ارتقاء داده‌اند.

هر چقدر این مواد اولیه با کیفیت تر و مرغوب تر باشند می توان گفت قیمت درب های شیشه ای تاشو نیز بیشتر می شود.

درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ،باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد.

استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی . درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم درب اتوماتیک هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

با توجه به وزن بالای هر لنگه از درب های ریلی، باز و بسته شدن به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود.

واقعا خرید درب اتوماتیک و جایگزین کردنش به جای درب های قدیمی خیلی خوبه دیگه نیاز نیست هربار درب پارکینگ رو باز و بسته کنیم

در مکان‌هایی از جمله هتل‌ها و فروشگاه‌ها استفاده از درب‌های ریموتی پارکینگی می‌تواند باعث کاهش مصارف انرژی شود.

این نوع درب از چند لت متحرک تشکیل شده است و طوری تنظیم می شوند که به صورت همزمان پشت لت ثابت یا دیوار قرار بگیرند.

چرا که درب بالا رونده در هنگام باز شدن به زیر سقف منتقل می‌شود.

البته این تنها مزیت درب بیمارستانی نیست. در ساخت بدنه‌ی این درب‌ها از سرب استفاده می‌شود. این ماده‌ی اولیه اغلب در بدنه‌ی درب‌های بخش‌های رادیولوژی و بخش‌های دارای اشعه به کار برده می‌شود.

استفاده از درب برقی در مکان‌هایی از قبیل فضاهای مسکونی و تجاری علاوه بر ظاهر زیبا، باعث افزایش اعتبار این مکان‌ها می‌شوند.

Report this page